Strona Główna » AKTUALNOŚCI » Wybrany artykuł

 

AKTUALNOŚCI

 
     

 Wiadomości z miasta i gminy Strzegom

  
Flott Cascaders Team w Strzegomiu
23.09.2005 r.

Kaskaderzy grający w trzeciej części kinowego hitu TAXI odwiedzą Strzegom. Pokaz odbędzie się 28 września o 19.00 na stadionie OSiR. Dla najszybszych internatów mamy darmowe wejściówki.

Czeska grupa kaskaderów to 25 lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Grupą kieruje Alfred Schmidt. Team złożony jest z byłych zawodników sportowych (motocross, wyścigi samochodowe, torowe). Kaskaderzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Vladislav "Virago" Schule może pochwalić się rekordem odnotowanym w księdze Guinessa w skokach odległościowych. Roman Pascal i Dan Dina pretendują do miana najlepszego europejskiego kierowcy w kategorii extrime.

    

Grupa prezentuje brawurowe ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują: jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, skoki samochodem i motocyklem nad rzędem aut, wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany, jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track i strzał do pędzącego samochodu z bazooki.
Bilety można nabyć w dniu imprezy od godz. 18.00 na stadionie. Ceny: ulgowy - 15 zł, normalny - 20 zł.

   

 

Bilety dla najszybszych

Pierwsze sześć osób, które zadzwoni w dniu pokazu do Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Strzegomiu otrzyma bezpłatne jednoosobowe zaproszenia na pokaz. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Urzędu Miejskiego w Strzegomiu i najbliżsi członkowie ich rodzin.
 
Bilety rozdajemy 28 września, od godz. 8.00, pod numerem 856 05 55.


 

KOMENTARZE:

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ:

do góry  |